Srpen 2014

Konec...zase

25. srpna 2014 v 12:52 | Evlia |  Info site
K provozování blogu potřebujete především lásku. Zmilovat si svou přezdívku, postoj, adresu blogu. Bohužel, tohle se každému nepodaří... Mě to vyšlo jen jednou. A to u Be-strong-stay--strong...a to mi vzali. Pár z vás ví, o čem mluvím. Netvrdím , že UM je pro mě obtíž, ale nemm to tu ráda. Něco mi tu prostě chybí a jak může být pisálek bez papíru?
Tento blog oficiálně ruším a už se nevrátím. Jsem s na 99% jistá, že založím nový blog. Mám vymyšlené i jméno, jen nevím, jak dlouho mi to potrvá. Těm, kdo by měli zájem rozhodně napíšu. Ale se udávat adresu neplánuji.
Teď si říkáte, že u jednoho blogu nevydžím dlouho. Jenže to je omyl. etušíte, jak dloho bych vydržela u BSSS....ten blog jsem opravdu milovala. A kdybych nemusela? Nikdy bych ho neopustila...Když jsem četla některé komentáře, které byly delší než můj rozlučovací článek, brečela jsem. Po tomhle blogu asi ani nevzdechnnu, jsem s ním spíš nepřítelkyně. Možná vám příjde můj vztah k internetové stránce trochu zbytečný, ale pro mě je to priorita.
Takže...mějte se krásně, milujte své blogy a snad brzy opět u jednoho článku.
Mám vás ráda... Eva! <3
Untitled (12) pal | Tumblr Memories

Co je nového?

11. srpna 2014 v 19:30 | Evlia |  Diary
Zdravím ve spolek...
Tak , jak se vám tu ty 3 týdny beze mě líbili? :D Chtěla jsem napsat už včera, ale ta moje lenost...je prostě silnější! Bohužel vám musím oznámit, že teď tu jsem asi tak na den nebo dva. Tyhle prázky mám poměrně nebitý, takže dovolená, tábor, dovolená....je toho jednoduše hodně!
První týden: ITÁLIE
První okamžiky byly pěkné, ale chyběla mi tam společnost...samozřejmně rodina se mnou byla, ale kamarádky prostě ne. Nechápu proč jsem to stejně necítila v Chorvatsku minulý rok, byla to stejná situace. Jedním důvodem byli turisté, prostě tam nebyli! Nechápu, jak je to možný, ale byli jsme tam jediný...pak se objevil brit, romun a ještě někdo, ale to bylo vše! Prostě pěst na oko mezi Italy! Byla jsem z toho dost nervní...navíc...v tom přístavě/městě nemluvil nikdo anglicky....jako cože? I moje mizerná angličtina byla dokonalá a proti nim mluvím plynně anglicky :D V polovině týdne jsem si zvykla a začínalo být vše perfektní :) Jeden den jsme si vypůjčili na celý den loď, táta se ji během chvilky naučil ovládat a obeplouvání ostrova, potápění v zátokách, kotvění a vše co k tomu patří bylo na denním pořádku :) Jeden z nejúžasnějších a nejkouzelnějších dní v mém životě :) Mimochodem byl to ten ostrov- Giglio, kde se roku 2012 potopila Costa Concordia. Den před našim výletem se vytahovala, takže všude novináři, kamery....Byl to zvláštní pocit, že na tak nádherném místě skončilo tolik lidských životů...:(
🌴🌊Mostly Italy. | via Tumblr500px / Giglio Porto by Diego Procicchiani
2.+3. týden: TÁBOR
Možná si říkáte, že už jsem na tábory moc velká, ale veřte, když na jeden jezdíte od malinka...nechcete se ho vzdát kord, když lidi tam vidíte jen těchto chudých 14 dní v roce :) Tento rok už jsem měla takový volnější ohledně večerky apod....takový polo praktikant :) Takže to bylo docela dobré, hry sice byly, ale bez nich by to nebyl tábor :) Užteď mi děsně chybí...hlavně ty lidi a doufám, že i přes překročení věkové hranice se tam příští rok vetřu! Ten, kdo nejezdil jako malý na tábory přišel o strašně moc a je mi ho líto už jen pro to, že si podle mě neužil pořádně dobrodružný prázky :)
.. | via Tumblron wednesday i wear blackVancouver
Nebudu se tu vykecávat svými zážitky a zítra přidám nějaký normalní článek :) Napište mi co chcete: grafika, moda (možná bych nafotila svoje první OOTD...a odhalila svojí tvář?-no to ještě nevim :) Nebo mám vykouzlit zase nějaké psycho? I když to nevim o čem bych psala... :D No jen si napište, dávejte návrhy...ještě mě napadá Fitness :))

Evlia
JSEM ZPĚT!
Obrázky: weheartit.com /Itálie-2.+3. obrázek->opravdu jsme tam byli :))