Miluji tě! Ztrácí toto spojení význam?!

13. července 2014 v 14:02 | Evlia |  My thoughts
Miluji tě!...tak na tohle spojení narážíme hodně často. Ale ptám se, známe význam tohoto spojení? Upřímně, myslím si, že je to jedna z nejdůležitějších vět. Přeje si ji slyšet snad úplně každý a taky slyší. Jenže, kdy to má opravdu ten význam, který by tahle kouzelná věta měla mít? Myslím, že tohle kouzlo mohou používat jen lidé, kteří si něco prožili a opravdu poznali, co je to Milovat! Kluk, který s holkou randí týden? Ne blbost! Teenagery téhle doby už ani neví, co plácají. Vydrží s tou holkou půl roku a kde je tedy to Miluji tě? Už se vytratilo, teď je tu pohoršení, smutek, nenávist.....ale pokud opravdu znal význam téhle magie...stále tu dívku miluje, i přes jakoukoli překážku. Tahleláska by se nikdy vytratit neměla, přijde nová a možná ještě silnější a věčná, ale ta první zmizet nemůže, když už jednou někoho milujete, milujete ho napořád. (´=pro vysvětlení, nemysím tím, že s tím člověkem nakonec budete nebo tak, jen si myslím, že se to drobné kouzlo prostě ztratit nemůže! A milovat někoho víc než toho předešlého je podle mě taky možné. Můžeme milovat více lidí, pokaždé to ale má jiný stupeň!) Snad moje přemýšlení pochopíte...Alespoň moji imaginární přátelé ano (=víš na co narážím P.?)
♡


A teď, jak mě tohle napadlo? Ano, opět to vyplývá z mého uboze chudého života. Je tu jeden kluk. Kamarád už od školky....no znáte to, malé město. Druhý stupeň náš vztah pomalu spestřoval, on si sice prošel několika vztahy, zažil své poprvé apod... ale mezi náma bylo asi něco víc. Jenže to něco víc, bylo pokaždé až na druhé metě. Byla jsem jen ubohá ošuntělá zastávka na znamení, která tu vždy je, když jí potřebujete. No tohle jste asi úplně nepochopily. Ale spojení, byla jsem vždu druhá, ale byla jsem tu pro něj vždycky. On je , řeknu to přímo,děsně nadržený. Takže najdete si nový bjev, jenže ten vám zachvilku nebude vyhovovat a vrátí te se k té zastávce, protože ona má to kouzlo stále! WoW, jak romantické, že? Když jsem mu nasala, že už ta druhá nebudu a proč se vždycky, obrazně, vrátí? Odpověděl, že si nemůže pomoc, já jsem tu pro něj byla vždycky a mám své kouzlo a nemůže si pomoci...Fajn, stále kamarádi. Pak to začínalo být hlubší a blablabla, pak přišla na scénu má sestřenice, takže další objev a to jsem toho měla dost a pak mi napíše, že mě MILUJE! Ne, prostě ne! Se mnou si nikdo hrát nebude....a kdzž jsmese několik dní dohadovali apod. Řekl mi, ať to neříkám mé sestřenici, protože chce vědět, jaká je a jestli by ji to klapalo. Jediný na co jsem se zmohla bylo to, že ho nenávidím. A netuším, jestli se naše přátelství vrátí do starých kolejí ( i když ty staré by nebyli nejlepší nápad...zas ta zastávka!)
silly girl | via Tumblr
Ranilo mě to, i přes to, že jsem řekla NE. Čekala jse nějakou snahu, jenže nic. Šel po další kosti, jak hladovej pes! Teď je někde na nějaký párty, kde je i moje sestřenice a já sedím i z toho důvodu doma. Nedokážu se mu podívat do očí po tom co jsem slyšela MILUJI TĚ! s záhy po tom...je konec? Nebo co? Cítím vztek, zklamaní a radost z toho, že už ho nespíš neuvim, jak zlomyslné, ale nezvládla bych to, i když se tvářím, že ano.

Mám dvě tváře, na venek tvrdá....nezranitelná, ale skutečnost? Jsem porcelánová panenka...
Evlia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 14. července 2014 v 15:17 | Reagovat

S tými imaginárnymi kamarátmi som pochopila hneď. :DDDD

Znova super článok, ako vždycky. Tiež poznám to spojenie a všímam si, ako si ho niekedy už po týždni vzťahu ľudia hovoria, avšak nikdy sa mi nestalo, že by som to nejakému chlapcovi povedal alebo tak.. som proste iná, viem: :D

Takého kamaráta ako ty som mala tiež. A bolo to hrozné. Keď bol s chalanmi, nebavil sa so mnou, nanajvýš utrúsil nejakú poznámku na moju adresu, avšak po škole sme spolu stále šli niekam a vždy hovoril či o novom dievčati alebo tak... a keď som sa pýtala, prečo mi to hovorí jediné, na čo sa zmohol bolo že som jeho jediná kamarátka, ktorá je úprimná a nehrá sa na niečo. No aj tak bol poriadny somár a neraz som sa s ním nerozprávala. Vždy ale ku mne nakoniec dobehol a ospravedlňoval sa. Keď to začínalo byť znova pekné, pozval ma von a bolo po všetkom.
Veď čo povieš niekomu, kto ti povedal o všetkom, čím si s priateľkami prešiel? A že ich nebolo najmenej? Bolo to ťažké vtedy no...

Znova sa len čudujem, koľko toho máme podobného. Je dobre vedieť, že nie som sama, kto sa ocitol v takejto situácii. :)

2 Toxique Toxique | Web | 14. července 2014 v 15:17 | Reagovat

Tohle bych nechtěla prožívat, tohle rozhodně není vztah, jaký by měl být a s pravou láskou to asi nemá moc společného. Ale to víš no. Bohužel, někteří používají slovní spojení miluju tě jak se jim zachce a tohle je asi jeden z nich. Tenhle kluk, jak píšeš, stále hledá nové objevy a já bych určitě jeden z nich být nechtěla. Líbí se mi jak to bereš, tak je to správné. Co vymůžete, tak zůstat kamarádi, nic víc. Jak říká, že si nemůže pomoct, možná to jsou jen kecy ale možná taky ne no. Ale to, že tě miluje, to myslím přehnal a nasvědčuje to spíš těm kecům. Je to složité.. Já bych to zkusila nasměrovat jenom na to kamarádství, kdy si občas pokecáte, co je nového a tak, nic víc no, to asi není správný parťák pro život.

3 Hannah Hannah | E-mail | Web | 15. července 2014 v 19:19 | Reagovat

jako fakt děláš dobře holka :-) I si to dobře myslíš :-) já mám Miluji tě spojeno s láskou a nééé s nějakou "zábavou" na pár týdnů :-) nebo jen s tím, že si prostě nemůže pomoci :-) problém dnešní generace je ten, že se snaží mít ten jejich Swag, chtějí být dospělí...a nakonec to dopadá tak, že jsou pro ostatní jen divní a nechápeme je :-/ :-/ Já jsem se svým přítelem od září a bála jsem se zamilovat, ale posledních pár týdnů jsem mu to miluji tě už chtěla říci, cítila jsem že jsem na to ready, ale bála jsem se, až v sobotu na své oslavě, při předávání dárku jsem mu to řekla :-) A on mi řekl, že mě taky miluje :-) a vím, že to myslí vážně, protože se mnou to občas není jednoduchý :-D :-D hale třeba tě někde v nitru vážně miluje, ale prostě mu nevěříš, kvůli jeho chování. Možná že si myslí, že jsi na něj moc dobrá :-) A bojí se...a nebo to můžou být kecy...já nevím hale :-) Ale jak píšeš, slovo Miluji tě by mělo být spojenou s láskou :-)

4 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 15. července 2014 v 20:19 | Reagovat

Ano ztrácí - já říkám miluji tě i ledničce ×D Ale vážně. Ve filmech je to stále "nemohu mu hned říct miluji tě" bla bla bla a zajímavé, že ve skutečnosti to jde klidně i po prvním dnu. Je to zvláštní. Na významu to neztrácí, ale člověk pozná, kdy to ten člověk myslí a když to říká jen když "musí". A to je pak vzácné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama