Jsem suchar? Vybraná společnost?

12. července 2014 v 13:56 | Evlia |  My thoughts
Všechny moje psycho články vyplívají z mého života, ani jeden nebyl inspirován jiným článkem ani cizím životem. Vždy, ale opravdu vždy je to moje a ničí jiný! A teď, přicházím s dalším a hodně zvláštním tématem. A to otázkou na sebe samou: JSEM SUCHAR? (tím nemyslím jídlo!:D) Já si upřímně myslím, že ne. Jsem si tím téměř jistá...tak, teď si asi klepete na čelo, proč se na to ptám sebe samé? Odpověď je jednoduchá, myslí si to ostatní, dokonce moje máma.


Ona byla jako teenager nejspíš poměrně oblíbená, společensklý typ, dobrá kamarádka, ve středu dění.....jenže já taková nejsem a to jí asi nejde do hlavy. Jsem poměrně nespolečenský člověk, odmítám pozvánky na oslavy, nechodím ven v obřích skupinách. Jenže, co je na tom sakra špatně? To, že mám pouze1 dobrou kamarádku? Lepší jednu pravou než 20 falešných. A to, že nechci jít na oslavu narozenin kluka, který mě pozval jen kvůli jedné "kamarádce" a klukovi, který o mě stál (to bude další psycho článek, kr*pl :/)? Byla jsem s touhle skupinou lidí párkrát venku a upřímně, nijak můj společenský život nenaplňují...takže...................je tu důvod, proč bych s nima měla plýtvat svůj čas? Já myslím, že ne. Mamka by měla být ráda, že se neožeru na každý menší sešlosti, nevykouřim krabičku denně a neužívám si s klukama (kterým jde jen o jedno,samosebou) už v zadělanejch 15 letech! Tak sakra mami! Je jen na mně, do jaký společnosti se zařadím a ským se budu zahazovat...je jen na mně, kam povede moje účast mezi lidmi dál! A to, že se nekamarádím s každým a nejsem na každé párty neznamená, že se nebavím. Mám jednu opravdovou kamarádku a víc jich nechci, protože jen jedna může být ta pravá!
Untitled
Ponaučení? Lidi nám říkají, jak se nemáme strhávat s lidmi, kteří na nás nemají dobrý vliv...Ale pak nás do vztahů nutí...Všichni by jsme se měli zamyslet nad tím co říkáme a co pak děláme. A ještě něco....sice nehulím, nekouřím, nepiju, nevedu pohlavní styk od 15 let ne-li dřív (na tohle máme každý svůj názor, tak doufám, že se někoho, kdo už v 15 to...nedotknu, podle mě je to moc brzy :S Jen můj názor!!!!) , tak to neznamená, že si neužívám a užívat neumím. Jen na to potřebuju správné lidi!! A to bychom si měli uvědomit všichni!

Takže....já nejsem suchar! Jen potřebuju společnost do které zapadnu! :)
Zamyslete se nad tím :))
Evlia <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 12. července 2014 v 20:00 | Reagovat

Drahá, prečo bývaš až v Čechách?

Článok, ktorý si napísala úplne chápem. Je to až desivé, no akoby si písala niečo o mne, keď som to tak čítala.

ja tiež nemám veľa kamarátov... dalo by sa povedať, že jedna z mojich najlepších kamarátok ani nie je z môjho mesta a býva dosť ďaleko na to, aby som ju šla navštíviť. Ináč som dosť veľký samotár, čo sa odzrkadľuje aj na tom, že často píšem a utekám do príbehov.

Mamka má na mňa zlosť, keď som doma a nejdem niekde s kamarátmi von, avšak ako jej mám vysvetliť, že nemám záujem ísť s nimi do baru, kde sa opijú a domov ledva dôjdu? Niekedy ani to?

Síce som mala jednu najlepšiu kamarátku, no odkedy si našla priateľa je to... zvláštne. A aj keď vraví že to tak nie je, nie som debil, aby som to nevedela sama posúdiť. Preto sa radšej obraciam na ľudí, s ktorými si mám o čom pohovoriť a radšej budem mať menej pravých priateľov, ktorý mi v čase núdze pomôžu ako milión tých, ktorý sa mi vyserú na hlavu, ak ich budem potrebovať.

Akosi som sa tu rozpísala, tak už radšej končím, aby som tu nepísala zbytočne hlúposti. No aj tak skvelý článok a úplne ťa chápem. :) Kiež by si len raz došla na Slovensko. :D

2 Perla Perla | Web | 12. července 2014 v 21:25 | Reagovat

Vieš o tom, že moja mamka to vníma rovnako?
Ke´d poviem, že píšem alebo robím nejaké video či úvodku, ona len povie že somarina a zbytočne márnim čas. A oco povie to isté, síce nie tak pekne ako ona.
Mám taký pocit, že obaja by boli najradšej, ak by som bola od rána do večera vonku a to by im asi vyhovovalo.
Vôbec netušia, že to, čo chcem ja nie je tak prízemné ako poflakovať sa po vonku a robiť veľké nič.
Snáď sa raz stretneme. :) AK mi nevyjde moja výška v Británii, tak snáď sa dostanem aspoň do Prahy.

3 Perla Perla | Web | 12. července 2014 v 21:37 | Reagovat

Naši mi zas v písaní vôbec neveria. Myslia si, že je to úplná blbosť a že s tým nikdy nič nedokážem a už len preto ma to posúva ďalej, aby som im potom mohla raz povedať, že som poslala rukopis do vydavateľstva a oni mi ju schválili. To je môj sen. Jeden z mnohých. :D

No tak keď mi Británia vyjde, tak to máš jasné, že prídeš. :D Prídeš ku mne na intrák... alebo do bytu. Podľa toho, kde budem bývať. :D A všetko záleží od toho, ako mi to vyjde s knihou. :D Tak necháme sa prekvapiť. :D
Keď už mám "imaginárneho" kamaráta, z ktorého si robíme v škole srandu, tak prečo nemať aj "imaginárnu" kamarátku? :D :D

4 Toxique Toxique | Web | 14. července 2014 v 15:24 | Reagovat

"Nemyslí jídlo" :D haha :D Mluvíš mi z duše, tvoji rodiče by měli být ti nejštastnější rodiče na světě. Jak píšeš no, dneska všichni hulí a šu*ají od 12 let a myslí si, že je to to nejlepší a že by jinak o něco přišli nebo byli out co:D Nejsi suchar, jsi inteligentní rozumný člověk, takhle přemýšlí málokdo v tomto věku. Já jsem podobná jako ty. Taky nechodím na velké akce a 1 lepší kamarád lepší než 300 kamarádů na facebooku. A znám další lidi, nejsi jediná. Rozhodně tento život není o nic horší, naopak je podle mě kvalitnější, na nic nespěcháme, protože všechno jednou přijde a užíváme si to po svém:) A to i bez cigaret a bez chlastu. Já jsem si našla přítele jako poslední ze všech spolužáků, v 17, ti mezitím vystřídali několik sexuálních partnerů. Mě to nikdy neštvalo a pak to přišlo a jsme spolu 5 let. A všichni se mě ptají, jak to proboha dělám. Neřeš co ostatní říkají a jak se chovají a žij si po svém:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama