Červenec 2014

Hiatus-3 týdny

17. července 2014 v 21:51 | Evlia |  Info site
Od 18.7.- 10.8. 2014
Moc mě mrzí, že musím opět poastavit a to na dlouhé tři týdny:
Teď v pátek odjížím s rodinou do Itálie a hned v sobotu, kdy se vrátíme jen vyměním kufr a ja mažu na 14 dní na tábor :)
Bude to náročný :D Až se pak vrátím pobudu tu s vámi tak 3-4 dny a opět jedu na týden a půl na dovču s našim karavanem po ČR (asi Morava nebo jížní Čechy :)) A pak už je poslední týden, kdy si budu zařizovat věci ohledně nové školy a občanku ...no bude to mazec. Tak užívejte prázdnin :)
💎
(italské jídlo celý týden! Awwwwwwwwww :D)

Články nebudou... :))
Mám vás ráda!
Evlia <3

Johnny Depp

15. července 2014 v 23:02 | Evlia |  Blendy a Singatury
Po hodně dlouhé době, jsem se odhodlala udělat nějakou jinou grafiku než je desing konrétně blend nebo singaturu? Upřímně, nevidim v tom rozdíl a všechny takovéhle obrázky se por mě stávají blendem. Jedna věc, která mě na grafice rozčiluje je to, že neustále opakujeme jedno a to samé téma...Selena Gomez, Miley Cyrus, Barbara Palvin nebo jak se sakra jmenuje...PLL,TVD,TW. Pořád do kola. A když si vezmu, že Barbara je modelka a vůbec netuším, čím je vlastně tak perfektní...Manga?! No vážně nevím. Proto jsem zvolila celebritu,která je pro nynějšek někým užasným, ale na grafickém tácu méně častým. A je o pro mě užasný Johnny Depp, jak já toho chlapa zbožňuju! ♥

Jen černá a bíla...nic extra, ale já jsem spokojená, co vy?
Jaký máte názor na opakující se témata a všechny tyhle blbosti?? :)
Evlia <3

P.S. Vím, že jsem si teď asi mnoho lidí názorem na Barbaru (modelky) nezískala, ale to je život...vážně nevim, v čem je tak úžasná a za co je vlastně populární, nevím o ničem co by dokázala a je to světu porspěšné... :)

Wanna be wardrobe?

14. července 2014 v 19:05 | Evlia |  Forms

Co je to wardrobe?: Pokud už vás nebaví si každý měsíc/dva hledat nového grafika a čekat až v objednávce přijdete na řadu, je wardrobe právě pro vás. Jeden grafik, každý měsíc/dva nový design, jistota....to vše je wardrobe. Je to jako by jste byli stálým zákazníkem, stačí se jen zapsat a o vzhled vašeho blogu už se starat nemusíte.

1. Jméno/Přezdívka
2. Adresa vašeho blogu
3. Jakou tématiku by designy měli
4.Jak často by jste chtěli nový design (1měsíc/2měsíce)
5.Kontakt (konkrétněji váš email)

INFO+PRAVIDLA:
♦ Design nesmíte mít od nikoho jiného/stále vám designy budu dělat pouze já
♦ Designy pro wardrobe jsou jen pro váš blog, nemůže ho použít žádný jiný jako např. objednané designy
♦ Design by měl být hotov do týdne (záleží na času)
♦ Musíš mít v menu odkaz na můj blog
♦ Designy nastavuji já sama
♦ Přijímám pouze blogy, které budou na design požadovat celebrity (žádné zvířata, moda apod.)

♦Nabírám 3-4 Wardobe

Pokud si vás vyberu dám vám vědět a hned se přes email dohodneme na designu (unique.moment09@gmail.com)
Těším se na budoucí spolupráci ♥
Evlia
Design *03

13. července 2014 v 23:04 | Evlia |  Site (my)
Já se prostě jen tak s něčím nespokojím a i přes to, že pro mě byl tam ten účelně nepropracovaný....nestačilo to :D I když jsem si myslela, že jo. Tak to je život no... :DD Takže jsem šla na další a ten tu nějakou chvilku pobude. Jsem s nim spokojená...Má svou eleganci, tedy podle mě ji má, a zároveň mi tu nechybí uvolněnost, takže já myslim, že je vážně v pohodě :) Menu dodělám zítra a stejně tak zaktivuji ikonky na designu jako je home,graphic, fashion...atd.
Asi je lepší než ten předešlý, mám pravdu? :D pište mi rosím do komentáře váš UPŘÍMNÝ názor. Vážně nevěřim, že si o mé grafice pokaždé myslíte prostě to jednoduché Je krásný!

A ještě vás poprosím, když se s prominutím hodiny ser* s nějakým článkem a pak zjistím, že ho dvě Affs radši přeskočí a jdou komentovat nějaký starý, který je krátký...Je to vážně hnusná sprosťárna, která opravdu zklame, tak se někdy zamyslete, jak by to bylo příjemné vám!

Můj předešlý článek, který dvě dívký prostě ignorovali, prosím přečtětesi ho, vážně mi dal práci! ZDE
Evlia <3

Miluji tě! Ztrácí toto spojení význam?!

13. července 2014 v 14:02 | Evlia |  My thoughts
Miluji tě!...tak na tohle spojení narážíme hodně často. Ale ptám se, známe význam tohoto spojení? Upřímně, myslím si, že je to jedna z nejdůležitějších vět. Přeje si ji slyšet snad úplně každý a taky slyší. Jenže, kdy to má opravdu ten význam, který by tahle kouzelná věta měla mít? Myslím, že tohle kouzlo mohou používat jen lidé, kteří si něco prožili a opravdu poznali, co je to Milovat! Kluk, který s holkou randí týden? Ne blbost! Teenagery téhle doby už ani neví, co plácají. Vydrží s tou holkou půl roku a kde je tedy to Miluji tě? Už se vytratilo, teď je tu pohoršení, smutek, nenávist.....ale pokud opravdu znal význam téhle magie...stále tu dívku miluje, i přes jakoukoli překážku. Tahleláska by se nikdy vytratit neměla, přijde nová a možná ještě silnější a věčná, ale ta první zmizet nemůže, když už jednou někoho milujete, milujete ho napořád. (´=pro vysvětlení, nemysím tím, že s tím člověkem nakonec budete nebo tak, jen si myslím, že se to drobné kouzlo prostě ztratit nemůže! A milovat někoho víc než toho předešlého je podle mě taky možné. Můžeme milovat více lidí, pokaždé to ale má jiný stupeň!) Snad moje přemýšlení pochopíte...Alespoň moji imaginární přátelé ano (=víš na co narážím P.?)
♡

Jsem suchar? Vybraná společnost?

12. července 2014 v 13:56 | Evlia |  My thoughts
Všechny moje psycho články vyplívají z mého života, ani jeden nebyl inspirován jiným článkem ani cizím životem. Vždy, ale opravdu vždy je to moje a ničí jiný! A teď, přicházím s dalším a hodně zvláštním tématem. A to otázkou na sebe samou: JSEM SUCHAR? (tím nemyslím jídlo!:D) Já si upřímně myslím, že ne. Jsem si tím téměř jistá...tak, teď si asi klepete na čelo, proč se na to ptám sebe samé? Odpověď je jednoduchá, myslí si to ostatní, dokonce moje máma.

Design *02

11. července 2014 v 10:13 | Evlia |  Site (my)
Jsem oficiálně na týden zpět (ano pak další hiatus a to na 3 týdny :S)
A jako první článek se tu objeví nový design, chtělo to změnu a měla jsem chuť na něco opravdu lehoučkého,což se podle mě podařilo... :)

No snad se alespoń trochu líbí, já jsem s ním spokojena, i když není nic světového, ale to taky byl účel :)
Plánuji článek, ohledně vedení, motivování, inspirování blogu. Tak uvidím, jestli přijde ještě dnes nebo zítra.
Mám vás ráda!
Evlia <3

Cute gladiator

5. července 2014 v 17:25 | Evlia |  Girls Fashion
Další rychlo článek (nechci se na blog uplně vrátit, bude to s pořádnou aktivitou a změnami delší, ale mám chuť něco přidat, takže...)
A opět je to jeden z outfitů z polyvore.com
Nazvala jsem ho Cute Gladiator (=roztomilý gladiátor) a to z důvodu gladiátorských sandálků :) Kterými jsem upřímně nadšená, mám ráda tyhle typy bot vysoké i klasické nízké. Jinak je dále obyčejný, jednoduchý a na první pohled pohodlný, co na něj říkáte? :)

Evlia <3

Návrhy ohledně života blogu.

4. července 2014 v 11:36 | Evlia |  Info site
Sice se ještě nevracím, ale chytla jsem tu wifi a napadl mě článek, který chci napsat co nejdříve a tím budu mít i čas na rozmysl do budoucna. S tímto blogem nekončím, to rozhodně ne! Ale končím s rutinou tohoto blogu. To jste asi nepobrali, takže na vysvětlenou: Příjdu na blog, zkontroluju komentáře, napíšu čánek, oběhnu Affs a papa moje "životní lásko" ,zdá se vám to normální? Tak to teda ne. Kde je ten vztah a inspirace? Nevidím ji nikde, takže asi takhle, tady je pár úprav, které zavedu a možná je vy ani neuvidíte (ne oficiálně, jen ty změny, které po zavedení nastanou). Takže k čemu vám to asi je?
No, napadlo mě, že bych vás tím mohla rádoby "inspirovat" nebo vám pomoci si svůj blog zosobnit. Což je z mého pohledu, opakuji už po několikáté, to nejdůležitější!
Untitled
Máte o takový článek zájem?!
Pište do komentů :))
Shoes in the air!
(nejsem si uplně jistá, jestli jste tento článek pobrali,opět je polovina toho co si mzslím v mé hlavě a a druhá polovička tady,takže t uplně smyslu plný neni :D)
Půjde o rady,které zavedu já na údržbu svého blogu a co se bude dít dál, něco bude oznámení co udělám a něco částečná rada pro vás, no což, nechte se překvapit :))

Evlia <3


Hiatus

2. července 2014 v 11:16 | Evlia |  Info site
Mrzí mě to, ale nemůžu si prostě pomoci. Jeden důvod pozastavení je, že dnes večer odjíždím k jedné přehradě do karavanu za kámoškama (bude to čupr, nechcete se přidat? :D) a ten druhý důvod, že se prostě nedokážu s tímhle blogem nijak citově spojit. A to je pro mě nejdůležitější věc na blogu. Pokusím se nějak odreagovat a přemýšlet nad tím, jak to změnit, co pro tento blog udělat. Nejprve udělám nový design, nějaký světlejší....a to bude určitě taky nějakou dobu trvat. Takže doufám, že to pochopíte. Nevim, jak dlouho tu nebudu (nebojte celé prázky to nezabere :D), ale pokud to nevydržíte, tak klidně z Affs odejděte. Bude mi to líto, ale nebudu se na nikoho zlobit, pochopim to! Tenhle blog stojí vážně za prd... Mrzí mě to, snad se to po mém příchodu zlepší. No menší blogová krize, jen jsem nečekala, že přijde tak brzy :S
time doesn't exist, clocks do

No no ... | via Facebook
Mám vás ráda...
Evlia <3