Anděl nebo ďábel? Zasloužíme se druhou šanci?!

14. června 2014 v 21:25 | Evlia |  My thoughts
Není to tak dlouho, co jsem se podle jednoho člověka stala andělem. Možná se ptáte, jak jsem to dokázala. A na to vám snad mohu odpovědět. Pomohla jsem člověku? Dala jsem druhou šanci? Zbavila jsem ho nečistoty? Nikdy se minulost nesmaže, ale i tak existuje šance s kterou se dá zapomenout. Nejsem si uplně jistá,jestli anděl jsem nebo naopak... nejsem ďábel? Upřímně si nejsem jistá, jestli jsem právě v tomto případě druhou šanci dát měla. Představte si muže, který nemá útěchu ve své sex. potřebě a nabídne vám foto svého nahého těla. Navíc, nejste jediná komu to nabídl nebo dokonce poslal. Viděla jste toho člověka jednou a dokonce jste s ním mluvila o jeho přítelkyni, která byla v jedné místnosti a řekla mu, jak nádherná je a on potvril její celkovou úžasnost! A pak? Vás několik hodin přemlouvá k fotce, kterou vám chce rozhodně poslat. Druhý den přemýšlíte, jestli nemáte napsat jeho přítelkyni, ale jako první píšete jemu a vše mu vytýkáte a naprvní pohled nezřetelně jím pohrdáte.
Nakonec vám poděkuje, že mu dáváte druhou šanci a možnost si napravit život. Uvědomit si, o co by mohl přijít. A ktomu vás prosí o to, aby se to jeho přítelkyně nedozvěděla a já mám pohlídat své přátelé, aby nic neřekli. Nazve vás andělskou bytostí seslanou z nebe. Ale je to realita? Uvědomil si vše? Nezasloužila si přece jen ta dívka někoho lepšího? Byli to jenzbytečné řeči, kterými vás chtěl oklamat, jen aby jste držela zuby za jazykem? Nikdy nevím, co si mám myslet a nejsem si jistá, jestli nepřevládá má ďábelská stránka ohledně té dívky. Zasloužil si druhou šanci?
Tak na to si sama nedokážu odpovědět.
I would've walked the other way
♡

Neni to obyčejný deníčkovský příběh, je to citově zabarvená myšlenka,která mě tíží. Prosím, vemte to s nadhledem, opravdu přenýšlím v takovýhle větách.
Evlia

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Perla Perla | Web | 15. června 2014 v 18:02 | Reagovat

Zaujímavé téma. Musím povedať, že aj ja sama som nad týmito vecami už nejedenkrát rozmýšľala.

Hlavne vtedy, keď som sa nepekne pohnevala s kamarátkou a ona bola tá, ktorá klamala a pretvarovala sa.
Možno ak by som vtedy nepočula, že zakopla za dverami hneď potom, čo som jej zazvonila aj keď mala byť preč, tak by mi to nevadilo. No ona ešte prešla ku kukátku a pozerala bez štipky hanby v sebe. Dvere neotvorila a keď sme sa stretli, hrala sa, že bola preč a ja som jej len pri mojom odchode povedala, že všetko viem.
Nakoniec sme si to ale nejako vysvetlili a ja som povedala že fajn, ale tak nikdy jej už nebudem môcť veriť. Ak sa so mnou nechcela baviť, stačilo mi to povedať, nie? :D Jediné, čo mi povedala bolo, že som poklad že jej dávam druhú šancu a že vie, že si to nezaslúži. Ale tak po čase... odkedy si našla priateľa (ktorého veľmi nemusím) sa aj tak skoro nevidíme. Takže to je podobné, akoby sme sa spolu nebavili. Pretože vždy keď k nej prídem a zaklopem či nejde von ona na to: Mne sa nechce. A to je začiatok aj koniec konverzácie.

Tieto filozofické témy sú skvelé. Som zvedavá, čo si pripravíš nabudúce. :)

A podľa mňa si skôr anjel. :DD Taký zlatý anjelik. :))) Neviem, či si ten chlapec zaslúžil druhú šancu... vždy záleží od okolností, ale ak by som bola na tvojom mieste... neviem, či by som sa nezachovala rovnako. :) Našťastie som sa s niečím takým nemusela ešte potýkať.

2 Toxique Toxique | Web | 15. června 2014 v 19:44 | Reagovat

Tak upřímně taky nevím co si o tomto myslet. To, že ti muž, kterého jsi viděla jenom jednou chce poslat takovou fotku mi přijde dost divné. Taky bych s tím rozhodně nesouhlasila. Ale když tě prosil at to neřekneš a tak, tak já bych jí to asi neříkala. Neznám ji tak nevím jak by reagovala a třeba by to mohla vzít špatně. Tak bych se jim do toho nepletla. Píšeš že nejsi jediná, které ji to chtěl poslat? To mi přijde o to divnější! :D Divný muž, dřív nebo později to nějaká "jiná" té jeho asi řekne. Celkově bych z tohoto člověka byla dost rozpačitá.. proč je navíc se sebou tak nespokojený že musí posílat fotky, když má přítelkyni s kterou je mu asi fajn.. fakt divný. No taky bych nad tím musela více přemýšlet!

3 Katyy Katyy | Web | 17. června 2014 v 16:00 | Reagovat

Ahooj, vidím, že děláš krásné designy.. dnes jsem se rozhodla, že rozjedu blog o Hilary Duff, před pár lety jsem jeden docela úspěšně vedla a chci se zeptat, jestli bys neudělala nějaký volný design právě na téma Hilary Duff? :-) Moc by mi to pomohlo. Děkuji

4 CuMelKaa CuMelKaa | Web | 20. června 2014 v 11:44 | Reagovat

Juuu ten layut je tak sladky..:O =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama