Červen 2014

Gold west/ outfits-02

29. června 2014 v 12:17 | Evlia |  Girls Fashion
Teď nemám na pořádný článek moc čas, takýe vám opět přidám jen outfit, který jsem vytvořila v Polyvore. Opět má do sebe trochu elegantce a jak já říkám čistoty :)) Pojmenovala jsem jej Gold west (zlatý západ), jelikož mi ty šaty připomínají trošku divoký západ apod. :) Snad sebude líbit...
Bílá, zlatá, hnědá...pro mě jedna z úžasných kombinací :)

Zítra nebo dnes až mě opustí rodina :D Bych asi mohla konečně napsat nějaký deníček...hodně se toho za těch pár dnů událo (rozlučka, narozky...no spousty :)

Mám vás moc ráda <3 Evlia

Elegant town/outfits-01

26. června 2014 v 16:32 | Evlia |  Girls Fashion
Mám tu por vás inspirační outfit, který jsem vytvořila na stránce polyvore.com
Z této tvorby toho tady můžete postupem času čekat mnohem víc. Doufám, že se vám to bude líbit a někdy mé kombinace využijete k vašemu vlastnímu outfitu.

Můj první outfit jsem nazvala Elegant town (=elegantní město)
Proč? Nevim proč, ale moc se mi hodí na nákupy, procházku po městě a celkově pro ten městský život. Je pohodlný a elegantní. Myslím, že se skvěle hodí do příjemných letních dnů, které nás do budoucna doufejme čekají :)
http://ak2.polyvoreimg.com/cgi/img-set/cid/126289870/id/HjSDqJr84xGGd-lAZFZllw/size/l.jpg

Napište mi váš názor do komentáře? Líbí se vám tento styl? Nosíte jej?

P.S. Tento článek je přednastavený, jelikož tu zítra nebudu - předávání vysvědčení, oběd s mou zlatou třídou, chvilka pauza na přípravu a nákupy na párty a rozlučka...takže plný den (omlouvte mě z obíhání :))

Evlia

Sem nebo tam?

25. června 2014 v 18:57 | Evlia |  My thoughts
Rozhodování o čemkoliv je v životě těžké. A bohužel často životně důležité. Může to ovlivnit vás, vaší rodinu, přátelé....cokoli a kohokoli. Nezáleží na jak dlouho, jestli se to dotkne nadcházející hodiny nebo vaší budocnosti....pokaždé to má určitý zásah. Ať kladný nebo záporný.
Jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v mém věku (14-15-16) je střední škola. Ano, už máme po přímačká a díky bohu, téměř všichni někam v podstatě "patří", ale co když jste si až teď uvědomili, že to rozhodnutí pro vás ideální nebylo a do budoucna nebude. Ovlivní vám to 4 roky....nebo dokonce celý život.

Today, I said my last TOMORROW

22. června 2014 v 18:15 | Evlia |  Fitness
Můj slovník se skládá ze spousty slov, ale některé jsou velmi časté. Mezi ty nejčastější patří to slavné ZÍTRA.
Na všechno vám odpovím zítra, jak na úkoly, povinnosti, zábavu a především sport. Jen zítra, zítra a dnes opět říkám zítra. Ale tentokrát je to mé poslední. Chci žít dneškem, zítřek je od každé minuty daleko... Tak proč bych měla říkat zítra?
Po dlouhé době jsem stoupla na váhu a málem jsem omdlela. Netušila jsem, že na tom jsem tak zle. Jsem malá,těžká, tlustá a líná...Existuje lepší kombinace?

Anděl nebo ďábel? Zasloužíme se druhou šanci?!

14. června 2014 v 21:25 | Evlia |  My thoughts
Není to tak dlouho, co jsem se podle jednoho člověka stala andělem. Možná se ptáte, jak jsem to dokázala. A na to vám snad mohu odpovědět. Pomohla jsem člověku? Dala jsem druhou šanci? Zbavila jsem ho nečistoty? Nikdy se minulost nesmaže, ale i tak existuje šance s kterou se dá zapomenout. Nejsem si uplně jistá,jestli anděl jsem nebo naopak... nejsem ďábel? Upřímně si nejsem jistá, jestli jsem právě v tomto případě druhou šanci dát měla. Představte si muže, který nemá útěchu ve své sex. potřebě a nabídne vám foto svého nahého těla. Navíc, nejste jediná komu to nabídl nebo dokonce poslal. Viděla jste toho člověka jednou a dokonce jste s ním mluvila o jeho přítelkyni, která byla v jedné místnosti a řekla mu, jak nádherná je a on potvril její celkovou úžasnost! A pak? Vás několik hodin přemlouvá k fotce, kterou vám chce rozhodně poslat. Druhý den přemýšlíte, jestli nemáte napsat jeho přítelkyni, ale jako první píšete jemu a vše mu vytýkáte a naprvní pohled nezřetelně jím pohrdáte.
Nakonec vám poděkuje, že mu dáváte druhou šanci a možnost si napravit život. Uvědomit si, o co by mohl přijít. A ktomu vás prosí o to, aby se to jeho přítelkyně nedozvěděla a já mám pohlídat své přátelé, aby nic neřekli. Nazve vás andělskou bytostí seslanou z nebe. Ale je to realita? Uvědomil si vše? Nezasloužila si přece jen ta dívka někoho lepšího? Byli to jenzbytečné řeči, kterými vás chtěl oklamat, jen aby jste držela zuby za jazykem? Nikdy nevím, co si mám myslet a nejsem si jistá, jestli nepřevládá má ďábelská stránka ohledně té dívky. Zasloužil si druhou šanci?
Tak na to si sama nedokážu odpovědět.
I would've walked the other way
♡

Neni to obyčejný deníčkovský příběh, je to citově zabarvená myšlenka,která mě tíží. Prosím, vemte to s nadhledem, opravdu přenýšlím v takovýhle větách.
Evlia


Easy and cheap room decoration

10. června 2014 v 19:19 | Evlia |  Other
Sice nemám nejvíce času a trochu mi chybí i nálada, ale už něco musím přidat. Něco co bude mít alespoň trochu užitku :) (jinak brzy už to snad bude lepší, zítra mám poslední test a konečné zabývání střední školou do konce prázdnin (testy z angličtiny- to zas bude pohroma :D) Další týden tento blog čeká první hiatus a to kvůli škole v přírodě, tak snad to přežijete ;) A teď k tématu:

Ellie Goulding design

8. června 2014 v 11:03 | Evlia |  Order
STAV: zadaný| TÉMA: Ellie Goulding| SPOKOJENOST: 97%| PROGRAM: Pfsx|NÁHLED: Zde

Druhá objednávka designu se týká velmi populární zpěvačce Ellie Goulding. Opět měl být design s letním nádechem. Ze začátku mi to dělalo problém, ale nakonec? Myslim, že jsem vše splnila :) Hlavně se moc dobře pracovalo s photoshootem, který Markeet vybrala. Tak doufám, že spokojenost jena místě ;)

Jinak: Tento blog bych si chtěla více z osobnit? Cítit se tu lépe, což se mi zatím nedaří ani v nejmenší. Chci, aby to tu vyzařovalo kousek mě. Takže čekejte osobnější články jako jsou fakty, tagy apod. + rozhodně sem začnu zapracovávat modu :) Snad se to tu co nejdříve rozjede :))

Design nastavim co nejdříve, ale nevím jestli ještě dnes protožeje venku nádherně! Bazen na mě křičí už od rána ať navlíknu plavky. A tento týden mě čekají nejhorší testy :S (+ musim udělat asi 100 referátů a prezentací!) = ano,ano jsem velmi zaneprázdněný človíček :D

Evlia

Ashley Tisdale design

5. června 2014 v 16:13 | Evlia |  Order
STAV: zadaný| TÉMA: Ashley Tisdale|SPOKOJENOST:95%|PROGRAM:Pfsx| NÁHLED: zde

Mám tu první objednávku designu. Netušila jsem, že to přijde tak rychle :) Je na téma Ashley Tisdale. Celý design jsem udělala do letního stylu (velmi mi k tomu pomohly Ashleyiny šaty :)) Když se tak zamyslím, nikdy jsem něuděla žádný design s Ashley a ještě s nádechem prázdnin. Tento mě obzvlášť bavil a doufám, že se Mišce líbí a nějakou tu dobu na blogu pobude (P.S. 3 týdny jsou povinné :D)
Nastavený bude zítra k podvečeru :)

Evlia

Shay Mitchell PNG

2. června 2014 v 20:33 | Evlia |  PNG
Formulářové články ještě nekončí,ale to neznamená, že už nemohu začít fungovat jako normální blog.
A začnu grafikou. Nikdy jsem v ní nebyla nijak extra aktivní, až na designy. Ale tentokrát to bude jiné...
Mám tu pro vás první PNG a to smojí oblíbenou herečkou Shay Mitchell. Známou ze seriálu Pretty Little Liars jako Emily Fields. Snad se bude líbit :)

Kopírovat jen s uvedením zdroje!
Evlia

Order design

2. června 2014 v 16:58 | Evlia |  Forms
Váš blog by potřeboval změnu, vylepšení nebo cokoliv, co se vzhledu týče? Designy udělají spousty, a proto nabízím pomoc v tomto směru. Máš zájem objednat si design?

Formulář:

1. jméno/přezdívka
2. adresa tvého blogu
3. téma designu
4. barvy (né vždy na ně dbám, vše se pohybuje kolem vybraných fotek)
5. tvůj email(abych tě mohla kontaktovat ohledně nasatvení apod.)
6. ikonky (texty), které budou aktivní (např. Homepage, serials, fashion-půjde na to kliknout a přesměrujou vás na danou rubriku)

(tučně vyznačené je povinné!)

Podmínky+pravidla:
♦ design nesmíš vydávat za svůj
♦ design nesmíš nijak upravovat
♦ úvést zdroj mého blogu do menu
♦ z designu nebudeš mazat můj zdroj
♦ nedělám designy pro zvířecí blogy (nejčastěji jen pro fansite a fashion blogy)
♦ tvůj blog bude nejméně měsíc aktivní
♦ design na tvém blogu bude nejméně 3 týdny
♦ objednávky uskutečňuji během 1 týdne (nejpozdější nastavení do 14 dnů)
♦ objednávky typu "Design chci až za měsíc" ignoruji

Pokud máte nějaký dotaz, či bonusový požadavek, pište na e-mail
unique.moment09@gmail.com

Těším se na vaše objednávky!
Evlia